Dekoracja światłem
Ceny już od 400zł.

DEKORACJA ŚWIATŁEM, KTÓRA ZACHWYCA! STWÓRZ WYJĄTKOWY NASTRÓJ PODCZAS SWOJEJ UROCZYSTOŚCI!

Światło jest jednym z najważniejszych elementów stwarzających niecodzienny i fascynujący nastrój podczas imprezy. Nowoczesna technika pozwala na kreatywną grę światłem i barwą, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowych i oryginalnych rozwiązań świetlnych podczas organizowanego eventu, niezależnie od jego potrzeb i charakteru.

Nasze usługi dedykujemy wszystkim, którzy chcą ważną uroczystość sprawić jeszcze bardziej wyjątkową. Oferujemy obsługę techniczną w obszarze projektowania, reżyserii i realizacji oświetlenia, a także w zakresie obsługi konstrukcji scenicznych i oświetleniowych. Dzięki profesjonalnemu systemowi oświetleń można aranżować wnętrza światłem w taki sposób, aby wydobyć z nich maksimum piękna i nadać niepowtarzalnego charakteru.

Restauracje, sale weselne, sale balowe i inne pomieszczenia, w których będzie organizowane wydarzenie tematyczne (wesele, studniówka, impreza firmowa itp.) dzięki dekoracjom świetlnym przemienią się w piękne i efektowne i miejsce. Oferujemy profesjonalne oświetlenie pomieszczeń w celu uwydatnienia ich atutów i nadania im wyjątkowego charakteru lub odwrócenia uwagi od ich niepożądanych cech.

Dekorację światłem można zastosować w sali tanecznej, sali konsumpcyjnej, korytarzach, na ścianach, sufitach, parkietach, w miejscach z bufetem szwedzkim oraz w innych, rozmaitych wnętrzach. Cyfrowo sterowane oświetlenie pozwala na dekorowanie przestrzeni dowolnie wybranymi kolorami i efektami świetlnymi. Taki rodzaj oświetlenia świetnie sprawdza się przy dekoracji światłem parkietu, ścian, drink barów, tła Pary Młodej, miejscach z bufetem, wody lejącej się z sufitu i innych, wskazanych przez Państwa przestrzeniach.Ciężki dym tzw. „Taniec w Chmurach” jako jedną z największych atrakcji wesela.
Proponuje Państwu na pierwszy taniec wynajęcie profesjonalnej wytwornicy ciężkiego dymu. Ciężki dym kłębi się kilkanaście centymetrów nad ziemią sprawiając wrażenie, jakby para tańczyła w chmurach.

Dym jest idealny dla par, które świetnie dają sobie radę na parkiecie, jak i również dla tych, którym przychodzi to trudniej. Taniec w chmurach zasłoni małe wpadki i ukryje niedoskonałości w tańcu, odsłoni natomiast to co najważniejsze, czyli szczęście na twarzach Młodej Pary. Fotograf czy kamerzysta będzie miał niepowtarzalną okazję do zrobienia niebanalnych zdjęć podczas pierwszego tańca, a zaproszeni goście będą oczarowani występem.

Jest to profesjonalny sprzęt, który pozwala uzyskać rewelacyjny efekt na sali lub scenie o powierzchni do 200 m2 ( bez żadnych przerw wydmuchu).
Dym, który nie plami, nie brudzi i przede wszystkim nie zalewa parkietu śliskim płynem.

Cennik Taniec w Chmurach
– W przypadku dodatkowych usług koszt takiego dymu 400zł
– Wytwornica ciężkiego dymu na pierwszy taniec, sesję zdjęciową lub inną inne z osobą do obsługi 500 zł.
Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .