Fotobudka
Ceny już od 200zł                          .
FotoCam Fotobudka Już od 200zł


Oferujemy Państwu wynajem fotobudki/FOTOCAMP- mobilnego urządzenia działającego tak, jak przenośne studio fotograficzne. Popularne w USA fotobudki idealnie sprawdzą się na weselach , studniówkach, imprezach firmowych, czy spotkaniach rodzinnych. Gwarantujemy, że każda forma współpracy z naszą firmą na długo pozostaną jako pozytywne wspomnienie w Państwa pamięci. Państwa goście będą się świetnie bawić za kotarą naszej magicznej fotobudki, a wywołane natychmiast zdjęcia zaprezentują szalone i spontaniczne miny uwiecznione podczas ciągłej 15 sekundowej sesji.

Tradycją stało się już wklejanie wywołanych zdjęć do pamiątkowej księgi, oraz dopisanie przy nich życzeń. Tak pięknie przygotowana księga będzie wspaniałą pamiątką dla każdej obdarowanej osoby.

Wspomnienia mamy w stroju zorro, babci przebranej za pszczółkę maję czy też taty z bujnym wąsem zawsze wywołają na naszej twarzy szczery uśmiech:) Musimy jednak Państwa ostrzec. Nasze fotobudki uzależniają! Wiemy, ponieważ nasi Klienci regularnie do nas powracają wraz z kolejnymi organizowanymi przyjęciami.

Nasza oferta obejmuje:

 wynajem fotobudki/FOTOCAMP
 montaż i obsługę

 kolorowe dodatki w formie: kapeluszy , kolorowych okularów ,wąsów, peruk i innych dostępnych gadżety

Istnieje możliwość skorzystania z usług dodatkowych w postaci personalizacji zdjęć, przygotowania indywidualnego layoutu ,lub brandingu. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i Państwa propozycje. Wyzwania nie są nam straszne. Spełniamy nawet najdziwniejsze marzenia:)

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

 Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

 Działamy profesjonalnie, nasze fotobudki obsługują osoby wykwalifikowane, działające w branży fotograficznej.Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .