Dekoracja światłem
Ceny już od 400zł.

DEKORACJA ŚWIATŁEM, KTÓRA ZACHWYCA! STWÓRZ WYJĄTKOWY NASTRÓJ PODCZAS SWOJEJ UROCZYSTOŚCI!

Światło jest jednym z najważniejszych elementów stwarzających niecodzienny i fascynujący nastrój podczas imprezy. Nowoczesna technika pozwala na kreatywną grę światłem i barwą, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowych i oryginalnych rozwiązań świetlnych podczas organizowanego eventu, niezależnie od jego potrzeb i charakteru.

Nasze usługi dedykujemy wszystkim, którzy chcą ważną uroczystość sprawić jeszcze bardziej wyjątkową. Oferujemy obsługę techniczną w obszarze projektowania, reżyserii i realizacji oświetlenia, a także w zakresie obsługi konstrukcji scenicznych i oświetleniowych. Dzięki profesjonalnemu systemowi oświetleń można aranżować wnętrza światłem w taki sposób, aby wydobyć z nich maksimum piękna i nadać niepowtarzalnego charakteru.

Restauracje, sale weselne, sale balowe i inne pomieszczenia, w których będzie organizowane wydarzenie tematyczne (wesele, studniówka, impreza firmowa itp.) dzięki dekoracjom świetlnym przemienią się w piękne i efektowne i miejsce. Oferujemy profesjonalne oświetlenie pomieszczeń w celu uwydatnienia ich atutów i nadania im wyjątkowego charakteru lub odwrócenia uwagi od ich niepożądanych cech.

Dekorację światłem można zastosować w sali tanecznej, sali konsumpcyjnej, korytarzach, na ścianach, sufitach, parkietach, w miejscach z bufetem szwedzkim oraz w innych, rozmaitych wnętrzach. Cyfrowo sterowane oświetlenie pozwala na dekorowanie przestrzeni dowolnie wybranymi kolorami i efektami świetlnymi. Taki rodzaj oświetlenia świetnie sprawdza się przy dekoracji światłem parkietu, ścian, drink barów, tła Pary Młodej, miejscach z bufetem, wody lejącej się z sufitu i innych, wskazanych przez Państwa przestrzeniach.

Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .